Neden Bizi Tercih Etmelisiniz...

Neden Günay SRC?

Herşeyden Önce Yaptığımız işte Çok iyiyiz, Her koşulda her şartta çalışır ve işinizi sonuca bağlarız, Bahaneler değil iş üretiriz, Kurumsal çalışır Bireysel düşünürüz, her müşteri kazanç değil kazanılması gereken bir dosttur, işiniz işimiz gücümüz sonuca bağlanmış kazanım sağlamış mutluluğunu gözünde gördüğümüz her bireydir.

Ne paranızı çalarız nede zamanınızı, yapabileceğimiz herşeyi onaylar yapamayacaklarımızla belki deyip sizi oyalamayız, bizim için sizler bir kazanç kapısı değil tamama ermiş mutlu bir hikayedir. sizlerle yeni bir hikayede buluşma arzusuyla ofislerimizde beklemekteyiz...

Diğer Kurumlardan Farkımız Ne?

Basitçe söylemek gerekirse Diğer kurumlardan en büyük farkımız, Bizler herşeyi yapmayız Sadece uzmanlaştığımız ve sizi sonuna kadar destekleyeceğimiz. yanınızda ve yolunuzda olacağımız işleri yaparak mnimum zamanda maximum işi en ekonomik şekilde çözümleriz, yasaları takip eder sizler için kolaylıkları öğrenir ve hedefe ulaştırırız. süslü kelimelerimiz yoktur, gerçekçi ve anlaşılır cümleler kurar boş edebiyat yapmayız, özümüzde sözümüde birdir.

Ne Vaad Ediyoruz?

Vaadimiz net tir, İmkansız yoktur, işinizin zorluğu ve derecesi her ne olursa olsun bizim görevimizdir, her koşulda işinizi yapar ve sizi sonuca hedefinize ulaştırırız.

  • Gereksiz Ödemeler Yapmazsınız
  • Gereksiz Bürokratik işlemler için gel git yapmazsınız
  • Evrak ve İmza kargaşası yaşamaz ordan oraya sürüklenmezsiniz
  • Elinizde evrak ne yapacağınızı bilmez durumda olmazsınız

Ayrıcalıklarınız Nedir?

Bizimle çalışmak ilk dakikadan itibaren sizlere birsürü ayrıcalık kazandırır. Sizlerle aynı dili konuşur ilginç terimler ve anlaşılmaz kelimelerle kafanızı şişirmeyiz, herşeyi zamanında yapar sizi ordan oraya koşturmayız, kısa yoldan değil olması gerektiği gibi işinizi koşturur zamanında hazır olmanızı sağlarız, eğitmen kadromuz profesyoneldir ve sınava en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlarız.

Fiyat Avantajlarımız

Diğer kurumlara nazaran eğitim kapasitemiz ve kontenjanımız daha geniştir, sadece profesyonel olduğumuz alanlarda eğitim verdiğimiz için en iyi fiyat garantisi ile çalışırız, bu sebeplerden kısıtlı kontenjanlarda yüksek kar marjları ile çalışan firmalara nazaran daha esnek ve daha uygun fiyatlar ile çalışma şansını bizim ile yakalarsınız...

SRC Belgesi Ceza tutarları 2017

SRC Belgesi olmayan şoföre 250 TL araç sahibine ise 5.000 TL ceza yazılır. SRC belgesi olmadan araç kullanılırsa cezanın yanında taşıtta görevli memurlar tarafından bağlanır.

SRC Belgesi olmayan aracı sigorta şirketi de tanımaz ve SRC belgeniz yoksa trafik kazasına karışırsanız sigorta şirketleri tarafından hasar ödemesi de yapılmaz.

  • SRC Belgesi alma zorunluluğu (248 TL)
  • SRC, teknik şartlar, taşıma sözleşmesi/senedi, zorunlu sigorta ile ilgili ceza (625 TL Belge Sahibi)
  • SRC5/ADR Sertifikalı sürücü istihdam etme zorunluluğu (625 TL Taşımacı)
  • SRC5/ADR Sertifikası alma zorunluluğu (248 TL Sürücü)

Psikoteknik Rapor Bulundurmama Ceza tutarları 2017

KARAYOLU TAŞIMA YÖNETMELİĞİ MADDE 36d gereğince ;"(Ticari olarak yük/eşya ve yolcu taşımacılığı yapanlar) Sürücülerin Bedeni ve Psikoteknik açıdan sağlıklı olduklarını gösteren bir raporu yetkili sağlık kuruluşlarından her beş yılda bir almaları zorunludur"şeklindedir.

İhtarların veriliş tarihinden itibaren ilgilinin doksan gün içerisinde Bakanlığa yazılı başvuruda bulunarak, verilen ihtarların paraya çevrilebilmesi için her ihtar için 100 TL. olmak üzere yetkili saymanlığa ödemede bulunduğunu bildirmesi ve bunu belgelemesi halinde ihtarlar kaldırılır. Bu doksan günlük süre içinde müracaat edilerek paraya çevrilmeyen ihtarlar kaldırılmaz.

Bu ücret, her takvim yılı başından geçerli olmak üzere o yıl için 213 sayılı Vergi Usul Kanununun mükerrer 298 inci maddesi hükmü uyarınca tespit ve ilan edilen yeniden değerleme oranında artırılarak uygulanır.

© 2017 | Günay SRC - Designer and Development By smart yazılım | All Rights Reserved